» Інформація » Це вагомий крок на шляху України до членства в НАТО – Президент про ухвалення Закону про нацбезпеку

Автор: admin1 от 22-06-2018, 12:34

Це вагомий крок на шляху України до членства в НАТО – Президент про ухвалення Закону про нацбезпеку«Цей Закон – вагомий крок на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Це наш стратегічний курс і найближчим часом маю намір закріпити його в Конституції», - заявляє Президент Петро Порошенко. Глава держави привітав українців з прийняттям Закону «Про національну безпеку України».
«За чотири роки практично з нуля ми створили одну із найкращих армій Європи, яка міцно тримає оборону на Сході України і всього континенту», - сказав Петро Порошенко.
«А тепер новий Закон про національну безпеку впроваджує передові світові стандарти у наше військо, діяльність спецслужб і правоохоронних органів України. Він зміцнює наш воєнний та оборонний потенціал, посилює цивільний контроль за армією, прозорість оборонного бюджету», - підкреслив Президент.
Глава держави наголосив, що Закон створює нові можливості для військово-технічної співпраці із нашими союзниками, передусім Сполученими Штатами Америки. «Це стосується і постачання сучасних оборонних озброєнь, і не лише «Джавелінів», - додав він.
Петро Порошенко також зазначив: «Внаслідок виконання Закону, Україна стане сильнішою, а безпека громадян – надійнішою. Коли ми імплементуємо цей Закон, Збройні Сили України і увесь безпековий сектор повною мірою будуть відповідати критеріям членства України в НАТО».