» Інформація » Підготовка до опалювального сезону в центрі селекторної наради під головуванням Геннадія Зубка

Підготовка до опалювального сезону в центрі селекторної наради під головуванням Геннадія Зубка

Автор: admin2 от 26-06-2018, 17:22
 (голосів: 0)

Підготовка до опалювального сезону в центрі селекторної наради під головуванням Геннадія ЗубкаСьогодні, 26 червня, відбулась селекторна нарада з питань підготовки до опалювального сезону під головуванням  Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка. Серед розглянутих питань -  підприємства – боржники за газ, встановлення ,будинкових лічильників тепла, готовність об’єктів теплопостачання до опалювального сезону.

«Ще раз наголошую на тому, щоб підсилити роботу по встановленню комерційного обліку і провести цю роботу. У нас на сьогоднішній день вже є ті нормативні акти, які дозволяють проінформувати власників будинків, про те, що будуть встановлюватися лічильники і дати можливість власникам, якщо вони не згодні з пропозицією компанії монополіста, зробити це самостійно», - зазначив Геннадій Зубко.

Як наголосив Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ в умовах фінансової децентралізації у місцевого самоврядування є всі можливості вчасно і належним чином підготуватись до опалювального сезону 2018-19 років. 

«У руках місцевого самоврядування — і потужний фінансовий ресурс, і теплопостачальні підприємства. На сьогоднішній день ми зробили багато речей, щоб підсилити місцеве самоврядування у питаннях підготовки критичної інфраструктури до опалювального сезону. Тільки за минулий рік доходи місцевих бюджетів склали 192 млрд грн. На 1 червня місцеві бюджети вже склали 89 млрд, тоді як у 2017 році на цей день було 72 млрд грн.», - додав Геннадій Зубко. 

Він також зазначив, що опалювальний сезон цього року розпочнеться 15 жовтня, на підготовку до нього органами місцевого самоврядування закладено 11 млрд грн.

Додамо, що в межах наради керівники апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська звернулася із проханням щодо сприяння у вирішенні питання роботи заводу «ДніпроАзот». 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua