» Інформація » Вітання Президента співробітникам Національної поліції України з нагоди професійного свята

Автор: admin1 от 4-07-2018, 12:15

Вітання Президента співробітникам Національної поліції України з нагоди професійного святаШановні друзі!
Щиро вітаю вас, вартових громадської безпеки, із професійним святом — Днем Національної поліції України.
Народжені Революцією Гідності і зорієнтовані на захист людських прав, рішуче долаючи нові виклики і загрози, ви спрямовуєте напрацьований досвід на охорону законності та правопорядку у державі.
Ми високо цінуємо співробітників поліції не лише за цілодобове виконання покладених на них обов’язків, але й за активну участь у забезпеченні національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації на сході нашої країни. Самовіддано захищаючи інтереси простих громадян на лінії розмежування, ви також щоденно ризикуєте власним життям у внутрішній війні зі злочинністю.
Український народ надзвичайно вимогливо ставиться до роботи Національної поліції та розраховує, що новий правоохоронний орган — це не лише зміна назви, а насамперед нове наповнення діяльності поліції, у якій не буде місця корупції.
Бажаю усім вам міцного здоров’я, добра i миру, витримки і наснаги та подальших успіхів у нелегкій, саможертовній службі.
Слава і шана Національній поліції України!
Слава Україні!

Петро ПОРОШЕНКО