» Інформація » Неформальна освіта: для молоді районів Львівщини провели понад 200 заходів

Неформальна освіта: для молоді районів Львівщини провели понад 200 заходів

Автор: admin1 от 9-07-2018, 10:50

Неформальна освіта: для молоді районів Львівщини провели понад 200 заходівУпродовж першого півріччя для молоді районів Львівщини організували понад 200 заходів неформальної освіти, це тренінги, семінари та лекції у межах обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.
“Такі заходи – це хороша можливість для молодих людей здобути нові знання і навички. Молодь навчають основам психології успіху, лідерства, вміння вести переговори та ораторського мистецтва, здорового способу життя, основ підприємництва, проектного менеджменту, журналістики, створення молодіжної громадської організації тощо”, – зазначив начальник відділу молодіжної політики Львівської ОДА Юрій Горун.
Серед лідерів щодо кількості проведених заходів неформальної освіти – Яворівський та Буський райони.
Також як зазначив Юрій Горун, молодь залучають до профорієнтаційних екскурсій на підприємства, щоб молоді люди здобули практичні знання і у майбутньому їм було легше визначитись з фахом.
Варто зазначити, що заходи неформальної освіти для молоді проводитимуть і надалі – щомісячно в кожному районі.