» Інформація » Для аграріїв Львівщини діють програми державної підтримки сільського господарства

Для аграріїв Львівщини діють програми державної підтримки сільського господарства

Автор: admin1 от 9-07-2018, 16:49
 (голосів: 0)

Для аграріїв Львівщини діють програми державної підтримки сільського господарстваВ області продовжують реалізацію урядових програм державної підтримки сільського господарства. Станом на сьогодні аграріями Львівщини залучено з державного бюджету 8,8 млн грн.
Виплатили дотації 125 фізичним особам-власникам тварин за утримання 191 гол. молодняка ВРХ в сумі 0,3 млн грн та 55 сільськогосподарським підприємствам за утримання 5,7 тис голів корів в сумі 4,2 млн грн.
Щодо програми часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва 17 сільськогосподарських підприємств отримали компенсацію в розмірі 2,2 млн грн. Надали кредити 5 фермерським господарствам в сумі 1,2 млн грн.
Щодо програми фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів надали право на фінансову підтримку 7 підприємствам на суму 1,5 млн грн, що складає 100 % до розподілу бюджетних призначень.
Крім того, на фінансову підтримку аграріїв Львівщини передбачили кошти в обласному бюджеті у сумі 19,6 млн грн, з них заходи програми виконані на суму 10,5 млн грн. (54 %), профінансовано - 8,3 млн грн (42%).
Зазначимо, з державного бюджету на програми підтримки агропромислового розвитку виділили 6,3 млрд грн. за такими напрямами:
підтримка розвитку фермерських господарств;
підтримка розвитку хмелярства, закладання молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними;
підтримка галузі тваринництва;
фінансова підтримка сільгоспвиробників (відшкодування вартості придбання с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва);
надання кредитів фермерським господарствам;
фінансова підтримка заходів в агропромислового комплексі шляхом здешевлення кредитів.
Для більш спрощеного отримання інформації щодо умов і переліку необхідних документів, які потрібно подавати для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету департамент розробив дорожні карти порядків використання коштів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua