» Інформація » Під час наради розглянули питання розвитку спортивної інфраструктури області та представили нового керівника стадіону “Арена Львів”

Автор: admin1 от 9-07-2018, 17:12

Під час наради розглянули питання розвитку спортивної інфраструктури області та представили нового керівника стадіону “Арена Львів”Сьогодні, 9 липня, відбулась робоча нарада з питань розвитку спортивної інфраструктури міста та області під головуванням державного секретаря Міністерства молоді та спорту України Олега Немчінова.
Участь у нараді взяли заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, перший заступник голови профільного комітету Верховної Ради Микола Величкович та начальник управління фізичної культури і спорту Роман Хім’як.
Під час наради Олег Немчінов представив присутнім нового керівника стадіону “Арена Львів”, яким став Юрій Майборода. З 2004 до 2018 року Юрій Майборода був начальником управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.
Окрім того, під час зустрічі порушили низку питань, зокрема розвиток спортивної інфраструктури за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та інших джерел, а також введення в експлуатацію стадіону "СКІФ" Львівського державного університету фізичної культури.