» Інформація » Слава таким Героям, як Левко Лук’яненко – Президент попрощався з видатним українським громадським діячем

Слава таким Героям, як Левко Лук’яненко – Президент попрощався з видатним українським громадським діячем

Автор: admin1 от 10-07-2018, 15:39
 (голосів: 0)

Слава таким Героям, як Левко Лук’яненко – Президент попрощався з видатним українським громадським діячемПрезидент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв учать у панахиді за українським дисидентом, політиком, Героєм України і автором Акту проголошення незалежності України Левком Лук'яненком.
Панахиду у Володимирському соборі відправив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
«Це велика трагедія і велике горе, коли Українська держава і український народ втрачають таких особистостей як Левко Григорович Лук’яненко, який усім своїм життям продемонстрував незламність духу і патріотизм українського народу», - сказав Петро Порошенко після церемонії прощання.
Слава таким Героям, як Левко Лук’яненко – Президент попрощався з видатним українським громадським діячемПрезидент загадав діяльність політика, коли «ще у шістдесяті роки минулого століття московські кати засудили його до смертної кари». «Але життя Левка Григоровича як раз яскраво демонструє, що усе в руках Божих. І Господь дарував йому довгі роки життя. Я вважаю зовсім невипадковим, що день народження Левка Григоровича, 24 серпня, співпав із Днем відродження української державності», - додав Президент.
«І зовсім не випадково, коли на примірнику (Акту проголошення незалежності України – ред.), який був у Левка Григоровича, Верховна Рада прийняла Декларацію про наш український суверенітет», - зазначив він.
Петро Порошенко підкреслив: «І сьогодні, коли держава відроджується, коли нація розуміє своє історичне коріння, коли українці в усьому світі один з одним вітаються: «Слава Україні!», і не лише українці вітаються так, відповідають на це: «Героям слава!».
«Слава таким Героям, як Левко Григорович Лук’яненко», - наголосив Президент.
«Я прошу Господа, щоб він дарував йому Царство небесне. Вічна пам’ять тобі, дорогий Левко Григорович», - зазначив Глава держави.
Глава держави з дружиною висловили співчуття рідним Левка Лук’яненка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua