» Інформація » В області відкрили 3 навчально-практичні центри професійно-технічної освіти

В області відкрили 3 навчально-практичні центри професійно-технічної освіти

Автор: admin1 от 17-07-2018, 09:20

В області відкрили 3 навчально-практичні центри професійно-технічної освітиУпродовж 2017-2018 навчального року на Львівщині відкрили 3 навчально-практичні центри професійно-технічної освіти.
Це навчально-практичний центр інноваційного кравецтва, центр з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» та центр ІТ-технологій.
Як розповіла директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, загалом в області діє 51 заклад професійної освіти. Цьогоріч завершили навчання 8544 учні.
Свою майстерність учні та випускники професійно-технічних навчальних закладів продемонстрували у низці змагань, серед яких конкурси фахової майстерності, професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт закладу освіти, Всеукраїнський конкурс «Прорив легкої промисловості», Міжнародний конкурс «Кубок Карпат – 2018», конкурс «KNAUF MGK 2018».
Також цьгоріч відбувся Форум професійної освіти, де були презентовані 35 закладів професійної освіти Львівщини.