» Інформація » Понад 600 інвестиційних проектів реалізується в області

Понад 600 інвестиційних проектів реалізується в області

Автор: admin1 от 24-07-2018, 16:13

Понад 600 інвестиційних проектів реалізується в областіСьогодні у Львівській області реалізується 619 інвестиційних проектів. З них - 134 супроводжує Львівська ОДА та понад 480 супроводжують на рівні районних державних адміністрацій. Про це сьогодні, 24 липня, під час брифінгу розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.
«Ще в 2016 році ми розпочали систему дій, яка сьогодні називається супровід інвестиційних проектів. У 2016 була створена служба інвестора – дорадчий орган у який увійшли представники 16-ти різноманітних довільних і контролюючих органів, які так чи інакше впливають на бізнес. У 2016 році ми почали супроводжувати 40 інвестиційних проектів. Це конкретні суб’єкти господарювання, які будували, реконструювали конкретні виробничі площі та приміщення, споруджували нові заводи. У 2017 році таких підприємств на супроводі було понад 90. Станом на сьогодні, у Львівській області реалізується 619 інвестиційних проектів. 134 супроводжуємо ми на обласному рівні, і для цього в обласній державній адміністрації створений відповідний підрозділ супроводу інвестиційних проектів і ще понад 480 супроводжується на рівні районних державних адміністрацій», - зазначив Роман Филипів.
Як розповів Роман Филипів, супровід інвестиційних проектів - це додаткова можливість для надходження іноземних інвестицій та подальший економічний розвиток області.
«У 2016 році надходження іноземних інвестицій в економіку Львівської області склало 58 млн доларів. У 2017 році цей показник вже складав 61,6 млн доларів. У першому кварталі 2018 року ми вийшли на цифру 44 млн дол. Вже з цього можна зробити висновок, що Львівщина є цікавою для інвесторів і це постійно стимулює їх для того аби вкладати їх в економіку нашого регіону. Також про інвестиції варто говорити через призму нових підприємств, виробництв і створених робочих місць. У 2016 році – 54 нових виробництва, у 2017 – 80, станом на сьогодні у 2018 році вже 34 нових виробництва. За 2,5 роки на території Львівської області нам разом із бізнесом та інвесторами як внутрішніми, так і зовнішніми вдалося створити понад 23 тисячі нових робочих місць»,- додав Роман Филипів.