» Інформація » Андрій Шевкенич приступив до виконання обов'язків голови райдержадміністрації

Андрій Шевкенич приступив до виконання обов'язків голови райдержадміністрації

Автор: admin2 от 20-08-2018, 12:51

Андрій Шевкенич приступив до виконання обов'язків голови райдержадміністраціїСьогодні в районному народному домі відбулося представлення активу району новопризначеного голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича.

Керівник апарату облдержадміністрації Маріанна Вільшинська ознайомила присутніх з розпорядженням Президента України про призначення Шевкенича Андрія Івановича головою Дрогобицької райдержадміністрації та зазначила, що його результат на цій посаді залежить від кожного з присутніх у цій залі.

У своєму виступі Андрій Шевкенич насамперед подякував Президенту України Петрові Порошенку та голові облдержадміністрації Олегові Синютці за виявлену йому високу довіру. Андрій Іванович також висловив вдячність за працю та підтримку своєму попереднику Володимирові Шутку. Новопризначений очільник району наголосив, що праця протягом тривалого часу на Дрогобиччині і в районі, зокрема, допоможе йому в роботі, оскільки він знайомий з проблемами та завданнями, які необхідно вирішувати. Андрій Шевкенич висловив сподівання, що всі, хто цими днями вітав його з призначенням, стануть з ним пліч о пліч для спільної результативної праці на користь району.

Андрій Шевкенич приступив до виконання обов'язків голови райдержадміністраціїВолодимир Шутко у своєму виступі подякував Андрієві Шевкеничу за високу оцінку своєї праці, зазначив, що Дрогобиччина складний регіон, який потребує такого потужного керівника, та як депутат районної ради запевнив новопризначеного голову у своїй підтримці та підтримці всієї фракції БПП “Солідарність”, яку він очолює.

Голова районної ради Михайло Сікора побажав новопризначеному голові райдержадміністрації успіхів на відповідальній посаді у цей непростий час, співпраці з районною радою та подякував за роботу і порозуміння попередньому голові райдержадміністрації Володимирові Шутку.

Слова вітань та сподівання на співпрацю новому голові райдержадміністрації висловили Стебницький міський голова Петро Старосольський, Бориславський міський голова Ігор Яворський, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, депутат обласної ради Михайло Задорожний, депутат районної ради Руслан Цеслів, голова Асоціації сільських, селищних рад району Степан Коваль.

Довідково: Андрій Шевкенич народився 04.05.1956 р., освіта вища. Заслужений лікар України. Тривалий час очолював Дрогобицьке районне територіальне медичне об'єднання, відділ охорони здоров'я виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Депутат Дрогобицької міської ради (фракція політичної партії БПП “Солідарність”).

Андрій Шевкенич приступив до виконання обов'язків голови райдержадміністрації