» Інформація » В області триває Перший світовий форум українських суботніх та недільних шкіл

В області триває Перший світовий форум українських суботніх та недільних шкіл

Автор: admin1 от 20-08-2018, 14:14
 (голосів: 0)

В області триває Перший світовий форум українських суботніх та недільних шкілУпродовж 17-22 серпня в області відбувається Перший світовий форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл. Понад 200 учасників із 36 країн з усіх континентів світу беруть участь у Форумі, який за часів незалежності України проводиться вперше. 
Форум складається із двох частин: V Міжнародної конференції «Українська мова у світі» (17 серпня) та Лабораторії творчих ідей (18-22 серпня).
У межах Форуму відбудеться дефіле українських учителів із 36 країн світу у національному одязі від дизайнера Людмили Сєдової.
Окрім того, учителі взяли участь у концерті «Українська пісня», який відбувася у суботу, 18 серпня, на стадіоні «Арена Львів». Також для учасників організують поїздку на Яворівщину, де відбудеться майстер-клас з виготовлення яворівської іграшки.
На Форумі презентують перше соціологічне дослідження, організоване працівниками Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) щодо стану та потреб сучасної українознавчої школи за кордоном.
Нагадаємо, що Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл відбуватиметься під патронатом Марини Порошенко, дружини Президента України, голови Українського культурного фонду, голови Фонду Порошенка, під егідою Олега Синютки, голови Львівської обласної державної адміністрації
Зазначимо, що співорганізаторами Форуму є Міністерство закордонних справ України, Міністерство освіти і науки України, Львівська обласна державна адміністрація, Національний університет «Львівська політехніка», Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою, Світовий Конґрес Українців та Світова Координаційна Виховно-Освітня Рада.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua