» Інформація » Опорні школи Львівщини охоплять навчанням більше 25 тисяч дітей

Опорні школи Львівщини охоплять навчанням більше 25 тисяч дітей

Автор: admin1 от 20-08-2018, 17:34

Опорні школи Львівщини охоплять навчанням більше 25 тисяч дітейДля створення належних умов в опорних школах Львівщини в програмі розвитку освіти області передбачено 20,4 млн грн, а також 10,8 млн грн на заклади освіти із високим результатом досягнень при вивченні предметів природничо-математичного циклу.
Про це сьогодні, 20 серпня, під час апаратної наради повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.
«Усі кошти скерували на ті території, де є опорні школи, і зараз триває процес доставки обладнання до шкіл. Для забезпечення якісної освіти реорганузвали 5 шкіл та створили 50 опорних закладів та 108 філій, у яких навчатимуться 25 324 учні. Окрім того, закупили 36 автобусів для перевезення дітей, на що було виділено 64 млн грн», - наголосила Любомира Мандзій.
Зазначимо, за два останніх роки на Львівщині закупили 107 шкільних автобусів.

Опорні школи Львівщини охоплять навчанням більше 25 тисяч дітей