» Інформація » Наші захисники повинні відчувати, що держава і люди дбають про них та їхні родити, - Олег Синютка

Автор: admin1 от 20-08-2018, 17:53

Наші захисники повинні відчувати, що держава і люди дбають про них та їхні родити, - Олег СинюткаСьогодні, 20 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з членами родин військовослужбовців, які загинули під час проведення Операції об'єднаних сил та членами родин Героїв Небесної Сотні.
Участь у засіданні також взяв перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус.
Загиблих Героїв, які віддали своє життя, захищаючи нашу країну, вшанували хвилиною мовчання.
Наші захисники повинні відчувати, що держава і люди дбають про них та їхні родити, - Олег Синютка"Упродовж трьох-чотирьох років ми спільно з Львівською обласною радою стараємося, щоб ті хлопці, які пройшли війну, взяли до рук зброю і пішли захищати нашу з вами країну, не залежно від того чи вони є разом з нами, чи дивляться на нас з небес, мали відчуття того, держава і люди пам'ятають і дбають про них та їхні родини", - зазначив Олег Синютка.
Окрім того, він також додав: "Нам слід пам'ятати, що завдяки тому, що понад 10 тисяч наших хлопців сьогодні на Сході і понад 10 тисяч тих, які пройшли війну, свого часу взяли до рук зброю, ми можемо працювати і радіти життю".
У ході зустрічі порушили питання спорудження пам’ятних знаків на могилах загиблих, отримання земельних ділянок та ін.
Також директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк проінформувала присутніх про можливості соціального захисту членів родин військовослужбовців, які померли після повернення з ООС (АТО).