» Інформація » На Львівщині вшанували пам'ять Великого українця – Івана Франка

На Львівщині вшанували пам'ять Великого українця – Івана Франка

Автор: admin2 от 27-08-2018, 12:10
 (голосів: 0)

На Львівщині вшанували пам'ять Великого українця – Івана ФранкаСьогодні, 27 серпня з нагоди 162-ї річниці від дня народження, Львівщина вшановує пам'ять видатного українського письменника, поета, публіциста, вченого, громадського і політичного діяча Івана Франка.

З цієї нагоди біля Франкового університету представники влади, громадськості, студентського середовища поклали квіти до пам’ятника Великого українця. Опісля відбулось громадське віче.

«Іван Франко - це особистість, яка у свій спосіб боролась і виборювала українську мову, Україну, говорила про потужну українську націю в непростий час. І сьогодні постать цієї видатної людини об’єднує всю українську націю і народ. Зараз ми маємо унікальну можливість розбудовувати і будувати саме ту державу, про яку мріяв та яку описував у своїх творах Іван Франко. І в цій боротьбі нам важливо усвідомити, що від кожного з нас залежить те, в якій країні ми надалі будемо жити, її майбутній розвиток. Будьмо мудрі та уважні, і, як говорив Великий Каменяр: «Довго нас недоля жерла, досі нас наруга жре, та ми крикнім: ще не вмерла, ще не вмерла і не вмре!»,- зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua