» Інформація » Для зручності пенсіонерів – модернізоване електронне пенсійне посвідчення

Для зручності пенсіонерів – модернізоване електронне пенсійне посвідчення

Автор: admin1 от 31-08-2018, 15:56
 (голосів: 0)

Для зручності пенсіонерів – модернізоване електронне пенсійне посвідченняЕлектронне пенсійне посвідчення – це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент. За його допомогою можна отримати пенсію, просто і  швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за придбаний товар в магазині та мати доступ до безлічі онлайн-послуг.

Пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому як пенсіонерові.

Крім цього, це надійний ключ для повноцінного користування усіма державними електронними сервісами. ЕПП (електронне пенсійне посвідчення) містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу Інтернет.

Щоб отримати модернізований пенсійний документ, потрібно звернутись до Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку та подати заяву на виготовлення посвідчення, долучивши такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 3х2,5 см.

Виготовлення електронного пенсійного посвідчення є безкоштовним.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua