» Інформація » Голова райдержадміністрації зустрівся з журналістами

Голова райдержадміністрації зустрівся з журналістами

Автор: admin2 от 5-09-2018, 14:54
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації зустрівся з журналістами“Громада — великий чоловік,” - цією фразою Івана Франка голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич узагальнив свої враження від об'їздів населених пунктів, які він проводив протягом двох тижнів роботи на посаді очільника району." Сьогодні йдуть вперед і розвиваються лише ті населені пункти, де сільський голова на своєму місці, і де громаді не байдужа доля свого села. Тому мешканцям треба добре думати, обираючи свого лідера," - сказав голова РДА. Як добрий приклад, Андрій Шевкенич назвав Модричі, Уличне, Унятичі. Голова райдержадміністрації чесно зізнався, що сподівався побачити в районі набагато гірший стан речей, аніж є насправді. Він відзначив, що район живе, працює, багато що зроблено за попередні роки. Особливо це стосується стану доріг, який на переконання очільника району, є найгострішою проблемою. А.Шевкенич наголосив, що багато автошляхів у районі відремонтовано і цю тенденцію за підтримки облдержадміністрації він має намір продовжити й у наступному році.

Серед гострих проблемних питань голова РДА назвав довгобуди (народний дім Довгого Гірського, Ролівську школу та інші), питання реформ в освіті та охороні здоров'я тощо. Загалом, за дуже короткий період перебування на посаді неможливо осягнути весь спектр проблем і першочергових завдань, які існують в такому непростому районі. Тому голова райдержадміністрації пообіцяв періодично спілкуватися з пресою та доносити до мешканців інформацію про свою діяльність та роботу райдержадміністрації.

Серед питань представників мас-медіа: ставлення до процесу створення ОТГ на Дрогобиччині, участь у розв'язанні проблеми утилізації ТПВ в регіоні, взаємодія з міською владою щодо питання трансфертів у сфері охорони здоров'я, координаційна роль голови райдержадміністрації стосовно господарських та політичних процесів на Дрогобиччині тощо. На ці та інші запитання голова райдержадміністрації дав вичерпні відповіді журналістам. Про це - відеозвіті з прес-конференції. 

 (ВІДЕО)

Голова райдержадміністрації зустрівся з журналістами
Голова райдержадміністрації зустрівся з журналістами
Голова райдержадміністрації зустрівся з журналістами
Голова райдержадміністрації зустрівся з журналістами
Голова райдержадміністрації зустрівся з журналістами
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua