» Інформація » Дрогобиччина готується до відзначення 100-річчя ЗУНР

Дрогобиччина готується до відзначення 100-річчя ЗУНР

Автор: admin2 от 11-09-2018, 12:00
 (голосів: 0)

Дрогобиччина готується до відзначення 100-річчя ЗУНРСьогодні, 11 вересня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич провів робочу нараду з питань підготовки до відзначення на Дрогобиччині 100-річчя Західно-Української Народної Республіки. Йшлося, зокрема, про встановлення інформаційно-меморіальних таблиць “Відновлені імена Героїв”. Пам'ятні таблиці будуть встановлені у тих населених пунктах, де за даними обласного архіву були поховані бійці УГА. Це - селище Підбуж, села Опарі, Старе Село, Ступниця, Долішній Лужок, Рихтичі. Сільські голови інформували про проведену організаційну роботу для виготовлення та встановлення таблиць

Андрій Шевкенич наголосив, що вшанування українських героїв — це наш обов'язок перед пам'яттю про їхній подвиг. Тому встановлення таблиць — справа надважлива задля збереження історичної пам'яті та національно-патріотичного виховання наших нащадків.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав доручення сільським головам невідкладно провести оплату виконавцю робіт (для тих, хто ще цього не зробив), забезпечити виготовлення таблиць до 28 вересня. Окрім цього, очільник району дав завдання головам провести впорядкування місць, де будутьДрогобиччина готується до відзначення 100-річчя ЗУНР встановлені інформаційно-меморіальні таблиці. Урочисте відкриття таблиць відбудеться 1 листопада, у день проголошення ЗУНР.

У нараді взяли участь Опарівський, Ступницький, Долішньолужецький, Снятинський сільські голови та Підбузький селищний голова, начальники управління фінансів та відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua