» Інформація » Сьогодні - День рятівника

Сьогодні - День рятівника

Автор: admin2 от 17-09-2018, 13:55

Сьогодні - День рятівникаСьогодні урочисті збори з нагоди Дня рятівника відбулися у двох місцевих структурних підрозділах ДСНС України — 2-му Спеціальному центрі швидкого реагування та районному відділі ГУ ДСНС України у Львівській обл.

Від райдержадміністрації рятівників привітали заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник та керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба.

Кращі працівники підрозділів були відзначені грамотами Державної служби України з надзвичайних ситуацій, обласної та районної державних адміністрацій.Сьогодні - День рятівника Начальник 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України Анатолій Кінчеші та окремі працівники Центру отримали відзнаки Президента України за участь в антитерористичній операції. Начальник відділення групи піротехнічних робіт, капітан служби цивільного захисту Віктор Гаранюк нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.