» Інформація » Управління туризму та курортів запрошує відвідати заходи у межах 25 BookForum

Управління туризму та курортів запрошує відвідати заходи у межах 25 BookForum

Автор: admin2 от 17-09-2018, 16:11
 (голосів: 0)

Управління туризму та курортів запрошує відвідати заходи у межах 25 BookForumУправління туризму та курортів Львівської ОДА запрошує взяти участь у заходах, які відбуватимуться в межах найбільшого літературного форуму Центрально-Східної Європи – 25 Book Forum.

В останні роки у світі та в Україні все більшої актуальності набуває природознавчий туризм, який є важливим фактором підняття екологічної свідомості та культури серед українців та іноземців. Популярним стають такі напрями краєзнавчого туризму: туристично-наукові експедиції, спостереження за птахами (бьордвочінг), кінні походи, “фотополювання” на рідкісні тварини та рослини, екскурсії у реабілітаційні центри для тварин.

Відтак, управління туризму та курортів Львівської ОДА запланували такі заходи в межах Book Forum:

21 вересня о 10:00 год - Презентація туристичного путівника "Мандри Львівщиною: природні та еко-локації", який розповідає про мальовничі куточки області та відкриває для пізнання унікальні прородні локації регіону. Місце проведення: вул. Коперника, 15 (задній двір Палацу Потоцьких).

21 вересня об 11:00 год - Оформлення фотовиставки зі світлинами проекту "Мандри Львівщиною: природні та еко-локації". Місце проведення: вул. Коперника, 15 (задній двір Палацу Потоцьких).

22 вересня о 9:00 год - Організація промотуру у реабілітаційний центр порятунку ведмежий притулок “Домажир”, метою якого є популяризація еколокацій Львівщини та акцентування уваги суспільства на захисті диких тварин. Запрошуємо у поїздку блогерів, журналістів, лідерів громадської думки, фотографів.

Для участі необхідна попередня зареєстрація - https://goo.gl/nMuEKd.

Місце збору біля головного входу Палацу Потоцьких, вул. Коперника, 15.

Детальну інформацію можна отримати, зателефонувавши за номером телефону: (032) 261 39 19.

До зустрічі на Форумі!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua