» Інформація » Голова райдержадміністрації доручив керівникам доповісти про стан готовності закладів та установ району до опалювального періоду

Автор: admin2 от 24-09-2018, 17:04

Голова райдержадміністрації доручив керівникам доповісти про стан готовності закладів та установ району до опалювального періодуСьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА. За підсумками обговорення очільник району дав низку доручень у різних сферах життєдіяльності району. Начальнику відділу освіти доручено особисто контролювати фінансування та виконання будівельних робіт на Уличненському та Нагуєвицькому садочках, а також будівництво Ролівської школи і добудову Новокропивницької школи. Також доручено провести аналіз та доповісти про доцільність відкриття у районі інклюзивно-ресурсного центру та подати пропозиції щодо його розташування.Голова райдержадміністрації доручив керівникам доповісти про стан готовності закладів та установ району до опалювального періоду Керівники структурних підрозділів бюджетної сфери отримали завдання доповісти про стан готовності закладів та установ до опалювального сезону, в тому числі, щодо забезпечення твердим паливом. Особливу увагу Андрій Шевкенич доручив зосередити на школах, дитсадочках та лікарнях.

Обговорювалося також питання підготовки дорожнього господарства району до зими, виплати заробітної плати в бюджетній сфері, бюджетних трансфертів у галузі охорони здоров'я, активізації роботи комісії з питань легалізації оплати праці та зайнятості тощо.