» Інформація » Голова райдержадміністрації підписав розпорядження про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей

Автор: admin от 7-05-2013, 12:03

Голова райдержадміністрації підписав розпорядження про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітейГолова райдержадміністрації Михайло Винницький підписав розпорядження "Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року". Цим документом затверджені заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року та

склад оперативного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії 2013 року.

Відповідальність за координацію діяльності структурних підрозділів районної державної адміністрації, спрямовану на організацію дозвілля, проведення оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2013 року, покладена на управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Заходи, затерджені документом, передбачають організацію повноцінного, безпечного та змістовного оздоровлення та відпочинку школярів, у тому числі, обдарованих дітей, дітей з особливими потребами, пільгових категорій.

Оперативний штаб здійснюватиме контроль за роботою таборів з денним перебуванням, дитячих закладів праці та відпочинку, наметових таборів,  дитячих закладів оздоровлення, розташованих на території району, незалежно від форм власності та підпорядкування.