» Інформація » Урочистості до Дня захисника України повинні відбутися в усіх населених пунктах району

Урочистості до Дня захисника України повинні відбутися в усіх населених пунктах району

Автор: admin2 от 8-10-2018, 15:32
 (голосів: 0)

Урочистості до Дня захисника України повинні відбутися в усіх населених пунктах районуСьогодні на оперативній нараді голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич зупинився на питаннях підготовки до відзначення Дня захисника України. Окрім участі делегації району у святкових заходах у Львові, урочистого дійства в районному народному домі 14 жовтня, Андрій Шевкенич дав завдання провести заходи з військово-патріотичного виховання у всіх населених пунктах при максимальній участі школярів, молоді, українських військових, учасників АТО та національно-визвольної боротьби. Також в рамках відзначення Дня захисника України представники районної влади відвідають могили наших земляків, загиблих в АТО на сході України.

В контексті виховних заходів для шкільної молоді голова райдержадміністрації рекомендував відділу освіти активніше працювати в напрямку неформальної,Урочистості до Дня захисника України повинні відбутися в усіх населених пунктах району зокрема, профорієнтаційної освіти. “На Дрогобиччині є достатньо успішних підприємств, агроферм та інших об'єктів виробництва, відвідання яких було б корисним, цікавим і пізнавальним для підлітків,”- зазначив Андрій Шевкенич.

Під час наради очільник району анонсував проведення у районі в жовтні масштабної екологічної акції, до якої долучаться школярі, лісівники, актив району та всі бажаючі. Докладніше про подію буде повідомлено додатково.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua