» Інформація » Сьогодні позачергова сесія Дрогобицької районної ради прийняла зміни до бюджету

Сьогодні позачергова сесія Дрогобицької районної ради прийняла зміни до бюджету

Автор: admin1 от 16-11-2018, 15:42

Сьогодні позачергова сесія Дрогобицької районної ради прийняла зміни до бюджетуСьогодні, 16 листопада, під головуванням голови районної ради Михайла Сікори відбулася позачергова сесія Дрогобицької районної ради, яка розглянула питання зміни до районного бюджету Дрогобицького району на 2018 рік.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун озвучив пропозицію постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики: у зв’язку з перевиконанням дохідної частини бюджету за 10 місяців цього року, збільшити обсяг доходів районного бюджету в загальній сумі 2 579 800 грн., в тому числі доходи загального фонду на суму 2 579 800 грн.

Також сесія затвердити перелік об'єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку. Зокрема, це реконструкція приміщення Довжанського НВК І ст., реконструкція приміщення школи з влаштуванням  внутрішніх туалетів в Рибницькій СЗШ І-ІІ ст., реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи в с. Ролів, реконструкція фасаду приміщення та благоустрій території районного народного дому, реконструкція нежитлової будівлі під дитячий садок по вул. Центральній в с. Уличне (співфінансування), реконструкція існуючої будівлі під музей с. Довге.

У своєму виступі голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич подякував депутатам за підтримку, адже завдяки прийнятому рішенню, в районі два об’єкти будуть здані вже цього року.

Сьогодні позачергова сесія Дрогобицької районної ради прийняла зміни до бюджету