» Інформація » Район розпочав формування перспективного плану розвитку

Район розпочав формування перспективного плану розвитку

Автор: admin2 от 3-12-2018, 16:38

Район розпочав формування перспективного плану розвиткуСьогодні відбулася розширена нарада за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради, сільських, селищних голів, депутатів районної ради. З доповіддю виступив перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Він інформував присутніх про ініціативу формування перспективного плану розвитку району, який стане складовою стратегії розвитку області. До перспективного плану увійдуть всі найважливіші завдання та проекти, які потрібно реалізувати у населених пунктах району протягом трьох років. Серед цих завдань будуть визначені пріоритети на найближчу перспективу та проекти, реалізація яких вимагає більш тривалого часу, а також джерела фінансування.

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич, який проводив нараду, закликав сільських, селищних голів, депутатський корпус до активної спільної роботи в цьому напрямку. Протягом трьох тижнів пропозиції подаватимуться у відділ економіки, де після опрацювання буде спільно сформовано дорожню карту розвитку району на найближчі три роки.