» Інформація » На Дрогобиччині розпочинається новий ралійний сезон

На Дрогобиччині розпочинається новий ралійний сезон

Автор: admin2 от 23-01-2019, 17:56

На Дрогобиччині розпочинається новий ралійний сезонСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду з питань організації на Дрогобиччині етапу кубку Карпат з ралі “Зимові вершини”. У нараді взяв участь директор змагань, суддя національної категорії Сергій Єженков.

Руслан Щерба зазначив, що те, що наш район стає центром проведення авторалі, є позитивним для Дрогобиччини. Окрім того, що змагання такого рівня є доброю промоцією нашого краю, проведення змагань сприяє в ремонті доріг на трасі змагань. Перший заступник голови райдержадміністрації дав доручення керівникам служб району, сільським головам, через чию територію проходитиме ралійна траса, щодо організації безпеки мешканців, узгодження графіків руху пасажирського транспорту, інших організаційних питань.

Руслан Щерба також вручив кубки Галицького автомобільного клубу за сприяння автоперегонам директору ДП “Дрогобицький лісгосп” Василю Матяшовському та представнику “Укрнафти”.

Довідково:

Змагання проходитимуть 8,9 лютого на трасі від с.Урич Сколівського району, через села Перепростиня, Новий Кропивник Дрогобицького району, Коритище, Ластівка Турківського району.

На Дрогобиччині розпочинається новий ралійний сезон