» Інформація » Важливо доносити до людей знання про вакцинацію і небезпеку кору, - Ростислав Замлинський під час медичного семінару

Автор: admin1 от 31-01-2019, 16:17

Важливо доносити до людей знання про вакцинацію і небезпеку кору, - Ростислав Замлинський під час медичного семінаруСьогодні, 31 січня, у  Львові триває другий день семінару з координації заходів у відповідь на спалах кору і мікропланування вакцинації дітей у дитячих колективах віком від 6 до 18 років.

Учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський і наголосив, що мешканці Львівщини повинні відповідально ставитись до свого здоров’я і не наражати на небезпеку інших.

“Питання, які сьогодні ви порушуєте – це питання безпеки країни, бо здоров’я нації - це край важливі і соціальні, і економічні речі та  усіх напрямків діяльності. Будуть здорові громадяни значить буде і економічний розвиток держави, і освіти, культури. Важливо медикам та освітянам доносити до людей знання про вакцинацію і небезпеку кору”, -  Ростислав Замлинський.

Семінар присвячений технічній роботі з координаторами обласного і районного рівнів, визначення пріоритетних шкіл для підготовки календаря вакцинації.

“В Україні розпочався наймасштабніший спалах кору за всю історію незалежності. Цього року в Україні вже є 6 летальних випадків від кору, з них двоє дітей і виникає питання скільки ще потрібно, щоб люди задумались  і зрозуміли, що вакцинуватись потрібно. У Львівській області зафіксовано понад дві тисячі  випадків кор, з них один летальний”, - наголосив завідувач відділу стратегії імунізації Центру Громадського здоров’я МОЗ України Олександр Заіка.

Зазначимо, захід організований МОЗ України у співпраці з Центром громадського здоров’я, ВООЗ, ЮНІСЕФ, USAID та за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.