» Інформація » Комісія райдержадміністрації обстежила стан забезпечення проїзду на основних автошляхах

Автор: admin2 от 22-01-2014, 09:01

Комісія райдержадміністрації обстежила стан забезпечення проїзду на основних автошляхахУ зв'язку з погіршенням погодних умов члени комісії з питань ТЕБ та НС 21 січня провели обстеження стану автошляхів загального користування та комунальних доріг. Було відзначено, що зусиллями Райавтодору проїзд на основних напрямках було забезпечено. Водночас, виникали проблеми на дорогах комунального значення. Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький зазначив, що ресурсів Райавтодору недостатньо, щоб охопити всі дороги району, тому сільські, селищні голови повинні проявляти ініціативу та залучати існуючі ресурси на місцях. Адже одне з їхніх основних завдань — забезпечення життєдіяльності населених пунктів на територіях відповідних сільських, селищних рад. Члени комісії відзначили позитивний приклад Довжанського сільського голови Василя Середяка, який належно зумів організувати роботу.

Члени комісії обговорили з головами Меденицької зони стан ліквідації наслідків негоди та забезпечення енергопостачання населених пунктів. Як уже повідомлялося, станом на 18.00 21 січня було відновлено електропостачання в усіх населених пунктах Дрогобицького району.