» Інформація » З настанням тепла в районі розпочинається прибирання територій

З настанням тепла в районі розпочинається прибирання територій

Автор: admin2 от 25-02-2019, 15:34
 (голосів: 0)

З настанням тепла в районі розпочинається прибирання територійСьогодні під час оперативної наради голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич серед інших проблем зосередив увагу на питанні довкілля. За підсумками обговорення цієї теми очільник району дав доручення відділу ЖКГ організувати нараду із сільськими, селищним головами, де визначити першочергові завдання щодо проведення місячника благоустрою та Дня довкілля.

Андрій Шевкенич звернув особливу увагу на впорядкування зупинок громадського транспорту, придорожніх смуг, приведення до належного стану в’їзних знаків в район. Також є низка проблемних питання безпосередньо на території сіл. Окрім прибирання громадських місць, територій установ та організацій, йдеться про занедбані будівлі, які є в кожному селі. Голова райдержадміністрації рекомендував у кожному населеному пункті організувати толоку, щоб прибрати такі проблемні ділянки.

В контексті підготовки до Шевченківських днів А.Шевкенич окремо зупинився на стані пам’ятників Тарасові Шевченку на Дрогобиччині. Їхнє впорядкування — серед основних завдань в рамках місячника благоустрою.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua