» Інформація » “Важливо, щоб довіра мешканців до сімейних лікарів зростала”, - Олег Синютка під час зустрічі з медиками

“Важливо, щоб довіра мешканців до сімейних лікарів зростала”, - Олег Синютка під час зустрічі з медиками

Автор: admin1 от 27-02-2019, 17:35
 (голосів: 0)

“Важливо, щоб довіра мешканців до сімейних лікарів зростала”, - Олег Синютка під час зустрічі з медикамиСьогодні, 27 лютого, відбулась робоча нарада з питань реалізації медичної реформи первинної ланки надання медичної допомоги у закладах охорони здоров’я Львівської області.

Участь у нараді взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка та лікарі загальної практики-сімейної медицини обласних, міських, центральних районних лікарень та центрів первинної медико-санітарної допомоги.

За віддану працю та активну громадянську позицію медикам Львівщини були вручені грамоти і подяки від облдержадміністрації та департаменту охорони здоров’я.

«Важливо, що є можливість у сільській медицині впроваджувати нові стандарти. Придбано 43 автомобілі для сільських лікарських амбулаторій Львівщини. Логіка є такою, щоб сімейний лікар зміг сісти та поїхати на виклик швидко і комфортно. Дуже хотілося б, щоб людина, яка потребує медичної допомоги, спочатку зверталась до сімейного лікаря, а не телефонувала на 103. Сподіваюсь, що довіра до сімейного лікаря буде зростати, адже сімейний лікар є найближчий до пацієнта», - зазначив Олег Синютка.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, декларації з лікарями уклали 68% мешканців області.

«Станом на сьогодні 68 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями. Ми й надалі повинні усі спільно працювати та підписувати декларації. Якщо підписання сягне 90%, то ми отримаємо додатковий фінансовий ресурс 1,5 млрд грн. Хочу відмітити, що після реформування закладів охорони здоров’я, три обласних заклади (ЗУСДМЦ, обласний центр радіаційного захисту населення та обласний діагностичний центр) надають можливість людям підписати декларації у них», - зауважила Ірина Микичак.

Директор департаменту повідомила, що з липня 2019 року МОЗ України запускає програму «Безкоштовна діагностика», яка дозволить безкоштовно проходити обстеження на поширені хвороби. Таку діагностику можна буде отримати за направленням від сімейного лікаря, терапевта та педіатра. Всі послуги буде оплачувати НСЗУ.

«Сучасний розвиток сімейної медицини відбувається завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка. В області планується будівництво нових 43 сільських амбулаторій. Такі зміни це і велика відповідальність, і великі перспективи», - додала Ірина Микичак.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua