» Інформація » Про співпрацю музеїв Дрогобиччини і навчальних закладів району йшлося на зустрічі в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 28-02-2019, 10:46

Про співпрацю музеїв Дрогобиччини і навчальних закладів району йшлося на зустрічі в райдержадміністраціїВчора, 27 лютого в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з представниками музеїв міст Дрогобича, Трускавця, Борислава та району. Її провів заступник голови РДА Володимир Ханас за участі провідного спеціалісту відділу освіти Тараса Шуста.

Основне питання, що розглядалося на зустрічі співпраця навчальних закладів району з музеями нашого регіону.

У своєму вступному слові Володимир Ханас сказав: «Патріотичне виховання молоді – це формування патріотичних почуттів, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання української держави. Усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Відродження України неможливе без пробудження національної свідомості українського народу, насамперед молоді».