» Інформація » Наша спільна справа – підняти статус медсестри, - Олег Синютка

Наша спільна справа – підняти статус медсестри, - Олег Синютка

Автор: admin1 от 28-02-2019, 12:15

Наша спільна справа – підняти статус медсестри, - Олег СинюткаСьогодні, 28 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із медсестрами з усієї області.

Заступники керівників закладів охорони здоров’я з медсестринства, головні та старші медичні сестри обговорили із очільником Львівщини розвиток, перспективи та проблеми медсестринства області.

«Наша спільна справа – підняти статус медсестри, бо саме ця людина найбільше часу і зусиль приділяє пацієнту», - зазначив Олег Синютка.

Присутні висловили пропозиції до впровадження нових підходів у наданні первинної медико-санітарної допомоги у відділеннях лікарень, аби люди отримували якісні медичні послуги.

«Україна починається з нас. Кожен, на своєму місці має відповідально ставитись до роботи, це ж ми будуємо Європу», - наголосила Наталія Галапац, експерт департаменту охорони здоров’я  ЛОДА з медсестринства, заступник директора КНП «Жовківська ЦРЛ» з медсестринства.