» Інформація » Олег Синютка зустрівся із представниками будівельної індустрії

Олег Синютка зустрівся із представниками будівельної індустрії

Автор: admin1 от 1-03-2019, 14:35
 (голосів: 0)

Олег Синютка зустрівся із представниками будівельної індустріїСьогодні, 1 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками будівельної індустрії області.

Учасники круглого столу обговорили перспективи та проблем функціонування будівельної галузі на території Львівщини. Відтак, важливим напрямком роботи залишається прозора комунікація між забудовниками та органами влади.

«Сьогодні пріоритетним форматом взаємодії мусить бути партнерство. Вкрай важливим також є підготовка фахових будівельників у профтехучилищах. Ми повинні орієнтуватися на попит ринку та впровадження інноваційних підходів. Зокрема, дуальна система освіти – це співпраця, яка має допомогти учням здобути досвід роботи за фахом та зрозуміти реально всі тонкощі обраної професії», - наголосив Олег Синютка.

Окрім питання професійної підготовки будівельників, під час зустрічі зосередили увагу на питанні якості та контролю, а також протидії незаконній забудові та вирішенню будівельних конфліктів.

Також із презентацією про роль будівельної галузі у інфраструктурному оновленні Львівщини т.в.о. директора департаменту економічної політики Марта Бухтіярова.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua