» Інформація » Львівщина отримала на ремонт доріг на 200 млн грн більше, ніж торік

Львівщина отримала на ремонт доріг на 200 млн грн більше, ніж торік

Автор: admin1 от 4-03-2019, 14:36

Львівщина отримала на ремонт доріг на 200 млн грн більше, ніж торікЦьогоріч Львівщина отримала на 200 млн грн більше ніж, торік на ремонт доріг місцевого значення.

Про це сьогодні, 4 березня, під час апаратної наради повідомив директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Роман Кокотайло.

Відтак, за фінансовий ресурс обсягом 1 148,9 тис грн, планують відремонтувати 370 км доріг.

«Щодо експлуатаційного отримання доріг, з 1 січня, дороги місцевого значення обслуговує 4 компанії. Протягом лютого на території області ліквідували ямковість по дорогах місцевого значення на загальній протяжності 112 км. Протягом березня згідно із планом плануємо охопити 820 км», - зазначив Роман Кокотайло.

Загалом, в межах Львівської області три чверті доріг місцевого значення потребують ремонту.