» Інформація » На Львівщині розглянули перспективи розвитку індустрії машинобудування

На Львівщині розглянули перспективи розвитку індустрії машинобудування

Автор: admin1 от 5-03-2019, 17:30

На Львівщині розглянули перспективи розвитку індустрії машинобудуванняСьогодні, 5 березня, відбувся круглий стіл щодо перспектив та проблем функціонування машинобудівної індустрії на території Львівщини.

Із розвитком галузі машинобудування Львівщини присутніх ознайомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

Відтак, за його словами, обсяг машинобудівного виробництва на території Львівщини у порівнянні з 2014 роком зріс утричі.

Окрім того, за підсумком 2018 року відбулось зростання машинобудівної галузі, яке склало 6,5%. Частка експорту складає 26,7%.

Зазначимо, що на території області налічується 105 промислових підприємств.

У межах заходу учасники круглого обмінялись думками щодо проблем та перспектив розвитку машинобудівної галузі Львівщини.