» Інформація » Зміни до Комплексної програми розвитку АПК на 2013-2015 роки спрямовані на розвиток малих та середніх сільськогосподарських господарств

Зміни до Комплексної програми розвитку АПК на 2013-2015 роки спрямовані на розвиток малих та середніх сільськогосподарських господарств

Автор: admin1 от 31-01-2014, 15:47
 (голосів: 0)

Зміни до Комплексної програми розвитку АПК на 2013-2015 роки спрямовані на розвиток малих та середніх сільськогосподарських господарствСьогодні, 31 січня, під головуванням в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Романа Верещинського відбулось засідання круглого столу щодо обговорення змін до Комплексної програми розвитку АПК на 2013-2015 роки.
Зазначимо, у минулому році вперше було об’єднано всі обласні програми в одну – Комплексну програму підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області, яка розроблена на середньострокову перспективу – 2013-2015 роки. З обласного бюджету на реалізацію заходів програми у 2013 році виділено 8,3 млн. грн., з яких освоєно 7,8 млн. грн. Не вдалося в повному обсязі освоїти кошти на підтримку та розвиток сільськогосподарської кооперації.
Як повідомлялось під час круглого столу всі зміни, які пропонується внести у Комплексну програму спрямовані в першу чергу на підтримку та сприяння розвитку малим та середнім сільськогосподарським підприємствам, а також одноосібним господарствам.
Зміни до Комплексної програми розвитку АПК на 2013-2015 роки спрямовані на розвиток малих та середніх сільськогосподарських господарств«Якщо великі агроформування, мають можливість залучати кредитні ресурси, брати участь у державних програмах, то малі і середні виробники лишаються сам на сам зі своїми проблемами та потребують підтримки з боку місцевих бюджетів, – зазначив Р.Верещинський. – Львівська область найбільша за кількістю сільського населення, тому кооперативний рух серед дрібних і середніх виробників є одним із дієвих європейських інструментів сталого розвитку», – додав в.о. директора департаменту.
Варто відзначити, що у минулому році створено 10 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Як показав досвід, складний механізм підтримки, який був запропонований у 2013 році, не дозволив освоїти кошти на розвиток кооперації в повному обсязі. Із виділених 1 млн грн., фактично використано лише 583 тис. грн.
 Саме тому було запропоновано внести зміни до Комплексної програми розвитку АПК на 2013-2015 роки, зокрема в частині підтримки розвитку кооперації.
Зазначимо, що доопрацьований текст змін до Програми буде розміщено на офіційній веб-сторінці департаменту агропромислового розвитку ЛОДА (http://loda.gov.ua/oda/upravlinnya/departament-ahropromyslovoho-rozvytku/prohramy) для громадського обговорення, лише після цього Програму буде винесено для затвердження на сесію Львівської обласної ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua