» Інформація » Будемо мати державу – матимемо можливості, - Олег Синютка на VII Форумі місцевого самоврядування

Будемо мати державу – матимемо можливості, - Олег Синютка на VII Форумі місцевого самоврядування

Автор: admin1 от 15-03-2019, 10:23
 (голосів: 0)

Будемо мати державу – матимемо можливості, - Олег Синютка на VII Форумі місцевого самоврядуванняУ Центрі Митрополита Андрея Шептицького у стартував VII Форум місцевого самоврядування. Захід щороку стає територією для обміну досвідом, обговорення та аналізу актуальних проблем та перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави.

«Органи державної влади, органи місцевого самоврядування – це єдина система управління Української держави – кожен зі своїми повноваженнями і можливостями.  Всіх нас об’єднує любов до нашої землі, повага, шана і захист нашої держави, наша спільна робота для того, щоб людям у містах, селах і селищах, у громадах жилось краще. Майбутнє нашої країни залежать від нас із вами, і сьогодні ми зною стоїмо перед вибором, який ми мусимо усвідомити і спільно прийняти рішення. Будемо мати державу – матимемо можливості. Втратимо державу – заплатимо дорогу ціну. Але я переконаний, що спільно ми створимо велику державу для великих людей», - зазначив під час відкриття Форуму голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Головними темами для дискусій та всезагального обговорення – питання перетворення результатів децентралізації в підвищення якості життя громадян, про підзвітність та відкритість систем врядування. Також обговорюватимуть можливості реформування органів державної влади

За словами організаторів, сьомий форум зібрав понад 200 учасників зі всієї України. Також до форуму долучились міжнародні експерти та громадські активісти, які пропагують та створюють умови для якнайкращого виконання принципів децентралізації в України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua