» Інформація » Володимир Гройсман оглянув ремонт автомобільної дороги Львів-Пустомити-Меденичі

Володимир Гройсман оглянув ремонт автомобільної дороги Львів-Пустомити-Меденичі

Автор: admin1 от 21-03-2019, 14:28
 (голосів: 1)

Володимир Гройсман оглянув ремонт автомобільної дороги Львів-Пустомити-МеденичіСьогодні, 21 березня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман спільно з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою проінспектували хід ремонтних  робіт  на  автомобільній  дорозі загального  користування  державного  значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі у межах с. Щирець.

Загальна протяжність автодороги 47,5км.

Автомобільна дорога сполучає м.Львів з Пустомитівським, Миколаївським та Дрогобицьким районами і є найкоротшим шляхом до курортного м. Трускавець та смт. Східниця.

«Стратегічне завдання, посталене кілька років тому, – відійти від ямкового ремонту і перейти до якісного ремонту українських доріг. У 2018 році затверджено стратегію, яка передбачає протягом кількох наступних років з’єднати всі обласні центри якісними дорогами. Але доки ми будемо виконувати капітальні ремонти залишаються дороги, які 30 років ніхто не ремонтував. Тимчасове пломбування будуть робити в порядку оперативного тимчасового усунення недоліків на дорогах. На прикладі Львівщини хочемо продемонструвати як потрібно реалізовувати стратегію. Львів уже з’єднаний з усіма містами західної України, тепер завдання – з’єднання із західним кордоном плюс розв’язання проблеми якісних доріг всередині регіону», - наголосив Володимир Гройсман.

Володимир Гройсман оглянув ремонт автомобільної дороги Львів-Пустомити-МеденичіРоботи виконуються за рахунок коштів Державного інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування Львівської області», реалізація якого передбачена протягом 2016-2020 років.

Упродовж 2016 - 2018 років здійснено капітальний ремонт на ділянці км 8+020-17+050 відремонтовано 9,03км автомобільної дороги та 1 мостовий перехід довжиною 24,0м.

Станом на сьогодні виконуються  ремонтні роботи на таких ділянках:

Капітальний  ремонт на ділянці км 17+050 - км 28+200

У 2017-2018 роках підрядною  організацією ТзОВ «ОнурКонструкціон» влаштовано вирівнюючий, нижній і верхній  шар покриття на протяжності 9,7 км та капітально відремонтовано два мостових переходів довжиною 6 і 18 м.п.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua