» Інформація » Представники туристичного бізнесу та ЗМІ Республіки Узбекистан відвідали із промоційним туром Львівщину

Представники туристичного бізнесу та ЗМІ Республіки Узбекистан відвідали із промоційним туром Львівщину

Автор: admin1 от 29-03-2019, 14:26
 (голосів: 0)

Представники туристичного бізнесу та ЗМІ Республіки Узбекистан відвідали із промоційним туром ЛьвівщинуСьогодні, 29 березня, відбулася зустріч заступника голови Львівської ОДА Роман Филипіва із представниками туристичного бізнесу та ЗМІ Республіки Узбекистан. Зустріч відбулася в межах промоційного туру представників Узбекистану Львівщиною.

«Сподіваюсь, що той час, який ви провели тут на Львівщині, вам сподобався. Адже ті місця, які ви відвідали, серед них Трускавець, Моршин, Східниця – це не лише цікавий, але й корисний відпочинок. І це лише частина того, чим багата Львівщина. Нам сьогодні є що показати туристу, у нас розвинуті різні напрямки туризму. Це медичний, активний туризм, культурний, гастротуризм, зокрема коли турист має можливість побувати на фермерських локаціях і не лише спробувати, але й побачити як виготовляється той чи інший продукт»,-  розповів Роман Филипів.

Також він зупинився  на розвитку інфраструктури, будівництві та ремонту доріг, розвитку залізничного сполучення.

«Львівщина завжди відкрита для туристів, тут приємно та комфортно, і головне -  тут безпечно»,-  наголосив Роман Филипів.

Відтак сторони порушили актуальні питання туристичної галузі, обговорили успішні проекти, які реалізуються в області, а також окреслили майбутню співпрацю.

Зазначимо, що Львівська ОДА вперше приймає із промотуром делегацію представників туристичного бізнесу та  засобів масової інформації з Республіки Узбекистан.

Промоційний Львівщиною триває з 25 до 30 березня за маршрутом: м. Львів – м. Трускавець – смт. Східниця –  с. Урич – м. Моршин  -  м. Львів.

Нагадаємо, що за підсумками 2018 року Львівщина посіла 2 місце в Україні за обсягом туристичного збору, кількістю розміщених у готельних закладах та за кількістю туристів з України.  

Окрім цього, торік в області провели 25 масштабних туристичних та ділових заходів. Також Львівщину представили на 13 виставково-презентаційних заходах в Іспанії, Ізраїлю, Туреччині, Грузії, Китаї, Польщі, Чехії та Україні (Київ, Львів, Ужгород, Чернівці).

Найбільше Львівщину відвідують іноземні туристи з Польщі, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Ізраїлю, країни Балтії та інші.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua