» Інформація » У Музеї визвольної боротьби вшанували загиблих учасників АТО

У Музеї визвольної боротьби вшанували загиблих учасників АТО

Автор: admin1 от 29-03-2019, 15:34
 (голосів: 0)

У Музеї визвольної боротьби вшанували загиблих учасників АТОСьогодні, 29 березня, у Музеї визвольної боротьби вшанували пам'ять 40 загиблих та померлих учасників АТО, народжених у березні.

Участь у заході взяли родини Героїв АТО, друзі та представники влади. Розпочався захід із хвилини пам’яті та спільної молитви.

“Ціна війни, яку заплатила тільки Львівщина сьогодні, вже 302 українських Герої, які поклали cвої життя на сході України – наша глибока рана війни. Герої війни, герої Небесної Сотні заслуговують того, щоб ми згадували їх, зустрічались із родинами, щоб ви розуміли, що та справа, за яку поклали голови ваш сини – вона не даремна, це великий подвиг - віддати життя за рідну землю. Хочу щоб ви знали і ніколи не сумнівались у тому, що, скільки буле існувати Українська У Музеї визвольної боротьби вшанували загиблих учасників АТОдержава, стільки ми будемо пам'ятати наших Героїв. Немає нічого сильнішого від держави, від української нації, яка сьогодні утверджується”, - Наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Спогадами про свого сина, учасника АТО Володимира Мельничука поділилася  мати Героя МаріяМельничук.

“Коли Володі прийшла повістка, я плакала, але думки, щоб не пускати його не було і на мить. Це був його обов'язок. Він пішов захищати країну, і дуже багато мені розповідав. Будучи під Мар`їнкою він розповідав про усі поневіряння і смерть товаришів. Найбільше хлопці тішились, коли приїжджали волонтери. Після повернення з зони АТО, я раділа неймовірно, але здоровим не вернувся, лікарі діагностували хворобу серця. Уже тепер, коли його нема з нами, так чи інакше розумієш, що хтось мусив стати на захист держави. Біль від втрати потроху стихає, але пам'ять про нього житиме вічно”, - розповіла Марія Мельничук.

У межах заходу присутні поіменно згадали кожного учасника АТО, народженого у березні, а також виконали Гімн України та патріотичні пісні.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua