» Інформація » Львівщина активізує співпрацю з Латвією у галузі туризму, деревообробки та сільського господарства

Львівщина активізує співпрацю з Латвією у галузі туризму, деревообробки та сільського господарства

Автор: admin1 от 2-04-2019, 11:13
 (голосів: 0)

Львівщина активізує співпрацю з Латвією у галузі туризму, деревообробки та сільського господарстваСьогодні, 2 квітня, голова Львівської ОДА Олег Синютка та перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус зустрілись із Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом, який візьме участь у відкритті авіарейсу «Львів-Рига».

Очільник Львівщини подякував Надзвичайному і Повноважному Послу за активну підтримку Латвійською Республікою територіальної цілісності України.

“Кожен ваш візит – це вияв солідарності та підтримки, яку ми відчуваємо зі сторони латвійського народу. Сподіваюсь, що після відкриття рейсу Латвія і Україна стануть ще ближчими і наші люди зможуть комфортно пересуватись, а  туризм та бізнес розвиватимуться ще активніше”, - наголосив Олег Синютка.

У межах зустрічі присутні акцентували увагу на необхідності організації промоторів для представників туризму, зокрема 10-14 квітня Львівщина прийме латвійський туроператорів.

Окрім того, обговорили можливості співпраці у галузі деревообробки та сільського господарства.

Також Олег Синютка запросив Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса на відкриття насіннєвого центру, яке відбудеться цьогоріч.

“Ми плануємо цього року ввести в експлуатацію насіннєвий центр за результатами контактів, що відбувались між українськими та латвійськими  представниками і я переконаний, що це буде потужний крок для розвитку лісової галузі  Львівщини та  у європейський країнах ми станемо конкурентами для вас у хорошому розумінні цього слова”, - додав Олег Синютка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua