» Інформація » Питання результатів діяльності об'єднаних територіальних громад порушили на круглому столі

Питання результатів діяльності об'єднаних територіальних громад порушили на круглому столі

Автор: admin2 от 19-04-2019, 15:52
 (голосів: 0)

Питання результатів діяльності об'єднаних територіальних громад порушили на круглому століСьогодні, 19 квітня у Львівському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся круглий стіл «Порівняльна динаміка місцевого розвитку в ОТГ Львівщини».

В межах засідання порушили питання результатів діяльності об'єднаних територіальних громад Львівщини, створених у 2015-2017 роках, показники та критерії спроможності, в т.ч. щодо надання якісних послуг та забезпечення розвитку території.

У круглому столі взяли участь перший заступник голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського, експерти, представники обласної ради та обласної державної адміністрації, асоціації органів місцевого самоврядування та науковці

«Ця робота і цей шлях, який ми пройшли за 4 роки, був складним, але приніс свої результати. Питання сьогодні до кожного з нас, що ми обираємо і куди рухаємося. Ми і надалі готові допомагати, сприяти, рухатись вперед, адже альтернативи децентралізації нема. Коли ми продовжимо формувати нові ОТГ ми повинні думати про людей, які там живуть», - зазначив Ростислав Замлиснький.

Зазначимо, станом на 01.01.2019 Львівською обласною радою схвалено та затверджено перспективні плани 18 районів області у складі 85 ОТГ.

У 2015 році утворились 15 об’єднаних територіальних громад, у 2016 році – 7об’єднанихтериторіальних громад, у 2017 році - 13 об’єднаних територіальнихгромад. У 2018 році утворилось 5 об’єднаних територіальних громад.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua