» Інформація » Голова райдержадміністрації розкритикував стан утримання доріг району дорожніми службами

Голова райдержадміністрації розкритикував стан утримання доріг району дорожніми службами

Автор: admin2 от 3-06-2019, 15:40
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації розкритикував стан утримання доріг району дорожніми службамиПід час чергової оперативної наради, яка сьогодні відбулася в райдержадміністрації, голова РДА Андрій Шевкенич, подякував директору історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Богданові Лазораку за відзначення на належному рівні 103-х роковин від дня смерті Івана Франка.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав низку доручень, які стосуються поточної роботи структурних підрозділів та окремих служб району. Філії “Дрогобицький райдавтодор” - невідкладно розпочати обкошування узбіч на автодорогах, які знаходяться на обслуговуванні цього підприємства. Це доручення стосується й інших дорожніх служб, які обслуговують окремі дороги.

Фінансовому управлінню доручено спільно із сільськими головами опрацювати питання виділення коштів на очистку криниць в тих населених пунктах, де за результатами лабораторних аналізів внаслідок дощів вода потребує дезінфекції.

Дрогобицький міськрайонний відділ ДУ «Львівський обласний лабораторний центр» отримав доручення проводити моніторинг вивезення сміття у районі, а також ситуацію у зв’язку з функціонуванням сміттєсортувальної дільниці на території Рихтицької сільської ради. Це питання перебуватиме на контролі у першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Щерби.Голова райдержадміністрації розкритикував стан утримання доріг району дорожніми службами Сільським головам, керівникам бюджетних установ населених пунктів доручено провести впорядкування територій установ, пам’ятників та пам’ятних знаків.

З ініціативи заступника голови райдержадміністрації Володимира Ханаса окремі сільські голови отримали завдання доповісти письмово щодо стану завершення процесу декомунізації на територіях сільських рад.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua