» Інформація » До Дня захисту дітей організували сходження на Пікуй

До Дня захисту дітей організували сходження на Пікуй

Автор: admin1 от 3-06-2019, 15:31

До Дня захисту дітей організували сходження на ПікуйУ суботу, 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, відбулося благодійне сходження на Пікуй.

На найвищу точку Львівської області за допомогою спеціального візка «джульєтки» вдалося піднятися дев’ятикласнику з міопатією Максиму Мачевському. Хлопець навчається у 82-й львівській школі з інклюзивним навчанням, і вперше в своєму житті підкорив гірську вершину.

Організація сходження має на меті показати, що мандрівки доступні для всіх і кожного, об’єднати дітей заради спільної цілі та виховати правильне ставлення у молодого покоління до людей з інвалідністю.

У сходженні взяли участь понад пів сотні осіб: волонтери, активісти та учасники спортивного клубу дзюдо «Богатир».

Зазначимо, що благодійний похід відбувається в межах соціального проекту On 3 wheels з організації мандрівок в гори для людей з інвалідністю спільно з управлінням туризму та курортів облдержадміністрації,  а також гірською оперативно-рятувальною службою (ГОРС).