» Інформація » На нараді в райдержадміністрації розглянули поточні питання діяльності структурних підрозділів та служб району

На нараді в райдержадміністрації розглянули поточні питання діяльності структурних підрозділів та служб району

Автор: admin2 от 10-06-2019, 11:34
 (голосів: 1)

На нараді в райдержадміністрації розглянули поточні питання діяльності структурних підрозділів та служб районуСьогодні під час понеділкової наради в райдержадміністрації було розглянуто поточні та найбільш актуальні питання діяльності структурних підрозділів та служб району.

За підсумками розгляду голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич дав низку доручень, зокрема, стосовно підготовки до наступного опалювального періоду закладів охорони здоров’я району, продовження розчистки меліоративних каналів для запобігання підтопленню сільськогосподарських угідь, виконання бюджету району та забезпечення власних надходжень.

Керівник апарату райдержадміністрації Степан Кулиняк зосередив свою увагу на впорядкуванні положень та функціональних обов’язків окремих відділів та управлінь, питанні кадрового забезпечення відділу реєстру виборців. С.Кулиняк також наголосив на необхідності поліпшення умов праці та забезпеченні додатковими приміщеннями районного ЦНАПу.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас зупинився на питанні підготовки до цьогорічного Франкового свята та проведенні спільних заходів ізНа нараді в райдержадміністрації розглянули поточні питання діяльності структурних підрозділів та служб району Державним історико-культурним заповідником “Нагуєвичі”. В.Ханас також дав завдання відділу освіти активніше залучати громадськість сіл до звітів директорів навчальних закладів, а також забезпечити їхнє звітування на сесіях місцевих рад. Заступник голови райдержадміністрації повідомив про завершення роботи на збірником, присвяченим 100-річчю ЗУНР та ювілею “Просвіти” на Дрогобиччині, доручив відділу освіти забезпечити демонстрацію фільму до 100-річчя “Чортківської офензиви” у всіх літніх відпочинкових таборах району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua