» Інформація » В межах робочої групи розглянули методологію розробки Стратегії Львівщини до 2027 року

В межах робочої групи розглянули методологію розробки Стратегії Львівщини до 2027 року

Автор: admin1 от 11-06-2019, 10:28
 (голосів: 0)

В межах робочої групи розглянули методологію розробки Стратегії Львівщини до 2027 рокуВідбулося засідання робочої підгрупи «Економіка» із розробки Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Під час засідання національний експерт зі стратегічного планування Олександр Волошинський ознайомив громадськість із метою та методологією розробки Стратегії. Також т.в.о. директора департаменту економічної політики Марта Бухтіярова презентувала дослідження щодо основних тенденцій розвитку економіки Львівщини.

В межах засідання обмінялися думками щодо результатів бліц дослідження Інституту регіональних досліджень імені М.І. Долішнього Національної академії наук України з визначення смарт-спеціалізації економіки Львівської області. Члени робочої групи висловили бачення пріоритетів розвитку економіки Львівщини. Крім того, порушили питання формату подальшої роботи підгрупи «Економіка».

Інформація про місце, час, дату та тематику наступних засідань буде розміщена на сайті Львівської ОДА та ФБ-сторінці департаменту економічної політики.

Ознайомитися із основними положеннями методології стратегічного плануванняметодології смарт-спеціалізації та матеріалами робочої групиможна за посиланням. Інформацію щодо розробки Стратегії можна переглянути у рубриці Стратегія розвитку Львівщини на період до 2027 року на веб-сторінці Львівської ОДА. 

Пропозиції щодо розробки Стратегії надсилайте на електронну адресу  lviv.region.2027@gmail.com з поміткою Пропозиції. У листі вказуйте П.І.П та посаду автора пропозицій. Вимоги до пропозицій розміщені за посиланням. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua