» Інформація » Наприкінці липня на Дрогобиччині знову відбудуться авторалі

Наприкінці липня на Дрогобиччині знову відбудуться авторалі

Автор: admin2 от 19-06-2019, 15:55

Наприкінці липня на Дрогобиччині знову відбудуться автораліСьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич провів засідання оргкомітету з питань сприяння у проведенні на теренах Дрогобиччини IVетапу чемпіонату України з ралі та II-III етапів “Кубку Карпат” XVII Rally Galicia 2019.

У засіданні взяли участь директор Галицького автомобільного клубу Сергій Єженков, сільські голови окремих територій, керівники правоохоронних органів, підприємств та служб району.

Йшлося про підготовку траси змагань, охорону громадського порядку та безпеку під час проведення автоперегонів тощо.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав доручення щодо виконання завдань відповідно до компетенції керівників структурних підрозділів та служб.

Змагання проходитимуть 26-27 липня.

Наприкінці липня на Дрогобиччині знову відбудуться авторалі