» Інформація » Розвиток територій шляхом популяризації гастротуризму розглянули на Форумі місцевого розвитку

Розвиток територій шляхом популяризації гастротуризму розглянули на Форумі місцевого розвитку

Автор: admin2 от 26-06-2019, 10:04
 (голосів: 0)

Розвиток територій шляхом популяризації гастротуризму розглянули на Форумі місцевого розвиткуУ Трускавці триває Форум місцевого розвитку. Відтак, сьогодні, 25 червня, в межах панельної дискусії «Локальні виробники і гастротуризм як драйвер розвитку територій» розглянули передумови та підґрунтя зростання іміджу місцевих брендів і популяризації українського продукту.

Співзасновник клубу Галицької кухні Ігор Лильо переконаний у тому, що регіональний продукт – не лише об’єкт продажу, а й синергія культури, традицій та історії.

«Сьогодні ми багато говоримо про окремі продукти та бренди. Але ми не досягнемо успіх без розуміння того, чого ми прагнемо і розуміння того, якого кінцевого продукту ми очікуємо. Системна робота в кількох напрямах сприятиме позитивному результату. Історія їжі - це історія культури та традицій. Ми повинні створити середовище, яке опікуватиметься ринком. Представлення і популяризація продукту вагома складова в контексті конкуренції. У цьому контексті важливі також співпраця із туристичним середовищем та напрацювання механізмів отримання дозвільних документ. Локальні продукти, яких а нас насправді не так багато, потребують підтримки та захисту», - зазначив Ігор Лильо.

«Поштовх для розвитку місцевим виробникам - актуальне питання. Розвиток сільських територій корисне для держави. Другий рік діє програма з кредитування підприємців під 1%. Напрями підтримки молодих фермерів є, ними потрібно користуватися. Продукт, що виробляється в Карпатах немає аналогів, і це треба популяризувати. Те, що виробляється в Карпатськомуму регіоні варте того, щоб його просувати», - наголосив заступник міністра аграрної політики Віктор Шеремета.

На юридичній складовій наголосив під час дискусії засновник ТМ «Мукко» Микола Кміть.

«Юридичний захист та захист інтелектуальних прав - виклик для сучасного ринкового суспільства. Маленькі ферми потребує підтримки держави. Адже часто малі підприємства - це не прибуток, а туристична привабливість. Заохочення туристів та популяризації бренду повинна відбутися в контексті розвитку інфраструктури. Львівщина має що запропонувати, треба захищати бренди, що дозволить просувати якісні продукти», - акцентував Микола Кміть.

Окрім того, під час дискусії відбувся майстер-клас у межах проекту «Світ Карпатських розет - заходи із збереження унікальності культури Карпат.

Панельна дискусія відбулась за підтримки управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua