» Інформація » В райдержадміністрації розглянули питання допомоги неповнолітнім дітям-сиротам

В райдержадміністрації розглянули питання допомоги неповнолітнім дітям-сиротам

Автор: admin1 от 12-08-2019, 14:48

В райдержадміністрації розглянули питання допомоги неповнолітнім дітям-сиротамСьогодні, 12 серпня, відбулося засідання робочої групи за участю першого заступника Руслана Щерби, заступника голови Володимира Ханаса, начальника  управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА Галини Чаплі, начальника служби у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації Ольга Солтис, начальника управління економічної політики, житлово-комунального господарства та інфраструктури Дрогобицької РДА  Віталія Скоропада, директора центру соціальних служб для дітей сім’ї, дітей та молоді Наталії Щербанюк щодо розгляду листа-звернення, який надійшов на адресу ЛОДА від мешканки села Биків пані С. У листі йдеться, що трьом неповнолітнім дітям-сиротам потрібна допомога, опікуном дітей є бабуся Ш.

Прийнято рішення перевірити факти потреб сім’ї, викладені у заяві даної громадянки.

В райдержадміністрації розглянули питання допомоги неповнолітнім дітям-сиротам