» Інформація » На Львівщині розпочалось засідання робочої підгрупи «Смарт-спеціалізація» із розробки Стратегії області до 2027 року

На Львівщині розпочалось засідання робочої підгрупи «Смарт-спеціалізація» із розробки Стратегії області до 2027 року

Автор: admin2 от 7-10-2019, 14:12
 (голосів: 0)

На Львівщині розпочалось засідання робочої підгрупи «Смарт-спеціалізація» із розробки Стратегії області до 2027 рокуСьогодні, 7 жовтня у Львівській політехніці розпочалось засідання підгрупи «Смарт-спеціалізація» із розробки Стратегії області до 2027 року.

У заході беруть участь представники влади, наукових та освітніх установ, бізнесу. Всі вони працюватимуть над розробкою смарт-спеціалізації, яка буде вбудована в Стратегію регіонального розвитку Львівщини.

Привітав учасників заходу перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

«Сьогодні ми розпочинаємо роботу із розуміння важливості тематики «смарт-спеціалізації» для подальшого розвитку області, адже ми маємо бути готовими до реалізації саме успішних проєктів на Львівщині. І тут також дуже важливими є той досвід та думки, якими поділяться із нами європейські експерти. Інформаційна складова, смарт-спеціалізація має бути у Стратегії розвитку області та майбутніх економічних процесах. І тоді в нас буде чітке розуміння куди ми рухаємось, для чого і які результати зможемо отримати», - зазначив Василь Лозинський.

Робота у підгрупі «Смарт-спеціалізація» буде розділена по фокус-групах за напрямами: біоекономіка, поліграфія, креативні індустрії, медичний туризм, загальна секція.​ Учасники працюватимуть за підтримки експерта ЄС Юргіти Петраускієне (Литва).

Відтак, в межах першого дня учасники ознайомляться із загальною інформацією про Львівщину та станом розробки Стратегії розвитку регіону та смарт-спеціалізації Львівської області, почують про смарт-спеціалізацію і розвиток економіки, досліджень та інновацій від експерта. Також обговорять результати кількісного та якісного аналізу смарт-спеціалізації Львівщини та розглянуть можливості залучення грантових коштів з європейських фондів на реалізацію інноваційних проєктів відповідно до пріоритетів стратегії розумної спеціалізації. Представники влади, наукових та освітніх установ, бізнесу працюватимуть у двох секціях «Стратегія прориву 2027. Креативні індустрії як смарт-спеціалізація у м. Львів», та «Виїзна нарада експерта з ІТ-кластером. Обговорення дорожньої карти розвитку ІТ, як смарт-спеціалізації регіону».

У другий день, 8 жовтня, засідання відбуватиметься у Львівській ОДА. Тут представники регіональної команди зі смарт-спеціалізації разом з експертом працюватимуть у 3-х секціях і розглядатимуть процес підприємницького відкриття із зацікавленими сторонами щодо розвитку «Біоекономіки», «Медичного туризму», «Поліграфії», як смарт-спеціалізації регіону.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua