» Інформація » На нараді в РДА йшлося про профілактику насильства в сім'ї

На нараді в РДА йшлося про профілактику насильства в сім'ї

Автор: admin2 от 9-10-2019, 14:41

На нараді в РДА йшлося про профілактику насильства в сім'їСьогодні, 9 жовтня заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас провів робочу нараду із службами, які займаються питаннями сімейної політики та захисту прав дітей. Йшлося про профілактичну роботу з сім’ями, де існує небезпека жорстокого поводження з дітьми. Володимир Ханас рекомендував працівникам зосередити свою роботу на профілактичній роботі, спільно з органами місцевого самоврядування, медичними працівниками, поліцією, навчальними закладами працювати на виявлення таких сімей та на попередження випадків різних видів насилля над дітьми.

Заступник голови РДА дав доручення присвятити цій темі найближче засідання Координаційної ради з питань сім'ї.